Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

376. J. Wanicki

Na podstawie § 24. Statutu Gminy Głuchołazy składam zapytania:

  1. Proszę o informację, ile osób korzystało z mieszkań chronionych w poszczególnych miesiącach (marcu, kwietniu, maju, czerwcu, lipcu, wrześniu, październiku, listopadzie, grudniu roku 2021) wybudowanych przez Gminę Głuchołazy w Głuchołazach
  2. Proszę o informację, ile mieszkań było zajętych, które zostały wybudowane w ramach tej inwestycji (mieszkań chronionych) w poszczególnych miesiącach (marcu, kwietniu, maju, czerwcu, lipcu, wrześniu, październiku, listopadzie, grudniu roku 2021)
  3. Proszę o informację, ile mieszkań było nie zamieszkałych, które zostały wybudowane w ramach tej inwestycji (mieszkań chronionych) w poszczególnych miesiącach (marcu, kwietniu, maju, czerwcu, lipcu, wrześniu, październiku, listopadzie, grudniu roku 2021)
  4. Jakie były koszty utrzymania tych mieszkań w 2021 roku?


PDF376. J. Wanicki.pdf


W nawiązaniu do pisemnej interpelacji radnego Pana Jacka Wanickiego złożonej w dniu  26 stycznia 2022 r. w sprawie korzystania z mieszkań chronionych, przekazuję w załączeniu odpowiedź złożoną przez Dyrektor OPS Panią Katarzynę Łojko.

PDF376. odpowiedz.pdf


W nawiązaniu do pisemnej interpelacji radnego Pana Jacka Wanickiego złożonej w dniu  26 stycznia 2022 r. w sprawie korzystania z mieszkań chronionych, przekazuję w załączeniu odpowiedź złożoną przez Prezesa GKTBS Pana Andrzeja Gębala.

PDF376. odpowiedz 2.pdf