359. J. Wanicki
W związku ze zniknięciem lunety i kamery na deszczochronie. Na podstawie § 24. Statutu Gminy Głuchołazy składam zapytania:
- Proszę o informację, kto zdemontował lunetę i kamerę?
- Kiedy powrócą na swoje miejsce?
359. J. Wanicki.pdf (234,26KB)
Odpowiadając na pisemną interpelację Pana Jacka Wanickiego - Radnego Rady Miejskiej w Głuchołazach, przekazaną do tut. Wydziału pismem nr BRM.0003.359.2021 K.Ś z dnia 27 października 2021 r. w temacie lunety i kamery przy deszczochronie uprzejmie informuję, co w sprawie:
- Pytanie: "Proszę o informację, kto zdemontował lunetę i kamerę?"
Lunetę zdemontował Wykonawca w ramach naprawy gwarancyjnej, a kamera została skradziona. - Pytanie: "Kiedy powrócą na miejsce?"
Luneta wróci po naprawie gwarancyjnej, a po zakończeniu prowadzonego postępowania przez Policje planowane jest ponowne zamontowanie kamery monitoringu miejskiego.