Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

359. J. Wanicki

W związku ze zniknięciem lunety i kamery na deszczochronie. Na podstawie § 24. Statutu Gminy Głuchołazy składam zapytania:

  1. Proszę o informację, kto zdemontował lunetę i kamerę?
  2. Kiedy powrócą na swoje miejsce?

PDF359. J. Wanicki.pdf (234,26KB)

 


 

Odpowiadając na pisemną interpelację  Pana Jacka Wanickiego - Radnego Rady Miejskiej w Głuchołazach, przekazaną do tut. Wydziału pismem nr BRM.0003.359.2021 K.Ś z dnia 27 października 2021 r. w temacie lunety i kamery przy deszczochronie uprzejmie informuję, co w sprawie:

  1. Pytanie: "Proszę o informację, kto zdemontował lunetę i kamerę?"
    Lunetę zdemontował Wykonawca w ramach naprawy gwarancyjnej, a kamera została skradziona.
  2. Pytanie: "Kiedy powrócą na miejsce?"
    Luneta wróci po naprawie gwarancyjnej, a po zakończeniu prowadzonego postępowania przez Policje planowane jest ponowne zamontowanie kamery monitoringu miejskiego.

PDF359. Odpowiedź.pdf (285,71KB)