Zaproszenie Komisja Rewizyjna 2021 06 15
Zapraszam na posiedzenie Komisji Rewizyjnej, które odbędzie się w dniu 15 czerwca 2021 r. o godz. 09.00 w trybie art. 15 zzx ust.1 i 2 ustawy z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw.
Tematem posiedzenia będzie:
- Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum.
- Przyjęcie protokołów z poprzednich posiedzeń komisji z dn. 18.05.2021 i 31.05.2021
- Kontrola wydatkowania środków Funduszy przeznaczonych na działalność OSP za 2020 r.
- Zaopiniowanie materiałów na sesję.
- Sprawy bieżące i wolne wnioski.
- Zakończenie posiedzenia.
Niniejsze zaproszenie stanowi podstawę prawną do udzielania zwolnień radnym od pracy zawodowej w celu umożliwienia brania udziału w pracach organów gminy na podstawie art. 25 ust. 3 ustawy o samorządzie gminnym / Dz. U. z 2020 r., poz. 713 z późn. zm./