Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Transport do punktu szczepień przeciw COVID-19 dla osób niepełnosprawnych, mających problem z dostępem do punktu szczepień

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że:

  1. Administratorem  danych osobowych jest: Burmistrz Głuchołaz z siedzibą przy ul. Rynek 15 w Głuchołazach, adres e-mail: umig@glucholazy.pl, tel.: 77 40 92 100.
  2. Przetwarzanie  danych osobowych będzie się odbywać na podstawie wyrażonej zgody: art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 9 ust. 2 lit. a) RODO w związku z organizowaniem transportu do punktu szczepienia przeciw COVID-19 dla osób niepełnosprawnych, mających trudności w dostępie do punktu szczepień.
  3. Podanie danych osobowych jest niezbędne do realizacji w/w celu.
  4. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Urzędzie Miejskim w Głuchołazach jest możliwy pod numerem telefonu - 77 409-21-42 oraz adresem e-mail iod@glucholazy.pl
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania o którym mowa w punkcie 2.
  6. Posiada Pani/Pan prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie; powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem.
  7. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  8. Pozyskane od Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane organom lub podmiotom publicznym uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązujących przepisów prawa.
  9. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich oraz nie będą profilowane ani nie będą przetwarzane w systemach zautomatyzowanego podejmowania decyzji.